Gizlilik Politikası

Vodafone’da kişisel verileriniz güvence altındadır. Vodafone, kişisel verilerinizi tüm teknik ve idari tedbirleri alarak korur. Gerekli güvenlik düzeyini sağlamak için bütün teknolojik imkânları kullanır.

İşbu Vodafone Finansman AŞ (“Gizlilik Politikası” veya “Politika”), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat uyarınca, Vodafone’un kullanıcılarına sunmakta olduğu finans servis hizmetlerinde kişisel verilerin işlenmesine ilişkin olarak kullanıcıların aydınlatılması amacıyla hazırlanmıştır.

Biz Kimiz?

Vodafone Finansman AŞ (“Vodafone Finansman” veya “Şirket”), 6361 sayılı Finansal Kiralama, Faktoring, Finansman ve Tasarruf Finansman Şirketleri Kanunu uyarınca T.C. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”) tarafından verilen lisans kapsamında faaliyetlerini yürüten aktif bir finansman şirketidir.

Vodafone Finansman, veri sorumlusu sıfatıyla, işbu Politikada belirtilen çerçevede kullanıcıların kişisel verilerini işler. Veri işleme faaliyetlerinde, Şirket’in talimatıyla ve Şirket’in hesabına hareket edecek 3. Kişiler (“Veri İşleyenler”) istihdam edebilir.